Oferta współpracy

włącz .

DSC06439 Edit OK wwwNiezależnym wydawcą branżowego dwumiesięcznika „Optyka” jest firma MAGMONI Sp.  z o.o.

Naszą misją jest rozwój branży optycznej w Polsce, dlatego staramy się pogłębiać wiedzę osób świadczących usługi dla klientów w salonach optycznych i praktykach optometrycznych. W każdym wydaniu zamieszczamy artykuły edukacyjne podnoszące kwalifikacje zawodowe, marketingowe wspierające rozwój sprzedaży, jak również prezentacje produktów, najnowsze rozwiązania technologiczne i trendy w modzie okularowej.

Wydawanie gazety, wierszówki dla autorów oraz wysyłka prenumeraty finansowane są ze sprzedaży powierzchni reklamowych w czasopiśmie „Optyka”. Dlatego reklamy firm w gazecie „Optyka” to wkład w rozwój i edukację polskiej branży optycznej, pozyskanie klientów, utrzymanie kontaktu z branżą, wsparcie i umocnienie wizerunku firmowego.

Wspólnie budujmy przyszłość i rozwój polskiej branży optycznej oraz kształtujmy nowe pokolenia!

Serdecznie zapraszamy do współpracy dystrybutorów i producentów oferujących produkty i usługi skierowane dla salonów optycznych oraz gabinetów optometrycznych i okulistycznych.

Jesteśmy również otwarci na współpracę z firmami specjalizującymi się w doradztwie i w usługach z zakresu rozwoju biznesu i przedsiębiorczości oraz kompetencji zawodowych. Wspieramy inicjatywy związane z rozwojem branży.  

Nasze wsparcie dla firm reklamujących się w gazecie „Optyka”

Dokładamy wszelkich starań, aby gazeta docierała do tych, którym zależy na podnoszeniu jakości obsługi klientów i pacjentów, na zwiększeniu sprzedaży, oferowaniu i dopasowaniu najlepszych rozwiązań. Chociaż gazeta jest bezpłatna, dbamy o to, aby miała najwyższą jakość graficzną (wizualną) oraz merytoryczną. Współpracujemy z towarzystwami naukowymi, uczelniami wyższymi, ośrodkami kształcenia zawodowego i z innymi organizacjami zawodowymi i społecznymi.

20220121 150607Naszym reklamodawcom oferujemy wsparcie medialne i dbałość o wizerunek ich firmy i marki, wspierając działania promocyjne (szkolenia, konferencje, oferty specjalne, kampanie reklamowe) m.in. w następujący sposób:

 • Na naszej stronie internetowej, plakatach i reklamach oraz w gazecie zamieszczamy listę naszych reklamodawców, którzy sfinansowali wydanie. Uświadamiamy w ten sposób czytelnika, że to dzięki zaangażowaniu tych firm otrzymali gazetę „Optyka” bezpłatnie.

 

• Dbamy, aby w zestawieniach i artykułach przedstawiać produkty, technologie i usługi naszych reklamodawców.

• Na stronach modowych prezentujemy nowe kolekcje i marki.

• W dziale „Aktualności” zamieszczamy m.in. informacje o nowych produktach, inicjatywach i kampaniach.

• Publikujemy reportaże z wydarzeń branżowych (takich jak np. szkolenia, konferencje, targi).

• Gazeta zawsze ukazuje się regularnie zgodnie z terminarzem, w związku z czym mogą Państwo dostosować swoje reklamy i akcje promocyjne do naszego cyklu wydawniczego.

• Przed każdym wydaniem rozsyłamy maile z informacją, jaka jest planowana tematyka najbliższego numeru oraz terminy, do kiedy przyjmowane są materiały. Dzięki tej informacji firmy mogą np. dopasować ofertę reklamową do tematyki oraz przesłać ciekawe materiały i informacje uzupełniające tematykę.

• Na naszym profilu www.facebook.com/gazeta.optyka udostępniamy komunikaty, informacje, promocje, wydarzenia oraz ciekawostki branżowe.

• Na fanpage www.facebook.com/magiaokularow/ udostępniamy informacje i materiały dla klientów ostatecznych zainteresowanych modą okularową i zdrowym wzrokiem.

Ogloszenia tlo• Udostępniamy zamieszczanie BEZPŁATNYCH Ogłoszeń Drobnych takich jak Sprzedam, Kupię, Dam pracę, szukam pracy i inne dostępne pod adresem: www.facebook.com/groups/ogloszenia.gazetaOPTYKA

Jesteśmy otwarci na współpracę i wszelkie pomysły, tematy, problemy lub artykuły, które mogą wzbogacić zawartość gazety oraz poszerzyć wiedzę w branży.

Poprzez aktywną współpracę i wymianę informacji jesteśmy w stanie reagować na potrzeby branży (czytelników) oraz naszych reklamodawców.

Wydawca MAGMONI Sp. z o.o. oferuje również swoje usługi dodatkowe, takie jak specjalistyczne tłumaczenia, wydanie i kompleksowe przygotowanie (skład DTP, zdjęcia, druk) oraz dystrybucja (kolportaż) biuletynów firmowych, gazetek, ulotek, katalogów i książek.

Zapraszamy do współpracy!

Targi Optyka 2014 12

Kontakt

 

Cennik reklam

Terminarz wydawniczy

Specyfikacja techniczna przygotowania reklamy

Regulamin zamieszczania reklam