Polecamy

Shamir przedłuża współpracę z BWT Alpine F1 Team

włącz .

Shamir przedłuża współpracę z BWT Alpine F1® Team

Shamir Optical Industry przedłużył umowę z BWT Alpine F1® Team i nadal będzie partnerem zespołu w dziedzinie wydajności optycznej. Po czterech latach dotychczasowej pełnej sukcesów rozwojowych współpracy, partnerstwo wyznacza dalszy ciąg wspólnych prac Alpine i Shamir.

Rozszerzona współpraca daje zespołowi BWT Alpine F1® Team stały dostęp do technologii światowego lidera w dziedzinie technologii soczewek okularowych. BWT Alpine F1® Team wykorzystuje już efekty kilku specjalistycznych projektów i narzędzi opracowanych przez laboratoria Shamir, wiodącego na świecie producenta zaawansowanych soczewek okularowych należącego do Grupy EssilorLuxottica. Shamir odegrał kluczową rolę w ocenie potrzeb zespołu w zakresie zaawansowanych parametrów wzrokowych oraz dostarczenia najbardziej zaawansowanego sprzętu ochronnego i precyzyjnych soczewek zapewniających optymalną wydajność wzrokową.

W 2023 roku firma Shamir wprowadziła na rynek soczewki SHAMIR DRIVER INTELLIGENCE™, które oferują większą sprawność na drodze, ostre i wyraźne widzenie eliminując odblaski w dzień, w nocy oraz w warunkach słabego oświetlenia, a dzięki temu umożliwiają pewną i bezpieczną jazdę. Te innowacyjne soczewki, zapewniają wyjątkowo szerokie i wyraźne pole widzenia oraz zwiększony kontrast kolorów, pomagają kierowcom dostosować się do zmieniającego się światła, zmniejszają zmęczenie oczu i skracają czas reakcji, co prowadzi do polepszenia osiągów na drodze. Proces opracowywania soczewek Shamir Driver Intelligence™ uwzględniał informacje zwrotne otrzymane bezpośrednio od zespołu BWT Alpine F1® Team.

Shamir oraz BWT Alpine F1® Team z niecierpliwością czekają na kontynuację owocnej współpracy.

David Gendry, Wiceprezes i Dyrektor Handlowy BWT Alpine F1 Team i Wiceprezes ds. Komunikacji marki Alpine:
,,Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z firmą Shamir, partnerem, który podziela nasze zaangażowanie w przesuwanie granic technologii. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej pracy nad doskonałą wydajnością wzrokową i wprowadzenie dalszych innowacyjnych rozwiązań, które będą możliwe dzięki naszym wspólnym działaniom z Shamir”.

Yagen Moshe, Dyrektor Generalny Shamir Optical Industry:
,,Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować nasze partnerstwo techniczne z BWT Alpine F1® Team i nie możemy się doczekać, aby wraz z zespołem zapewnić jeszcze lepszą wydajność wzrokową”.
,,Nasza stała współpraca zapewnia firmie Shamir wyjątkową możliwość realizowania naszej pasji do innowacji i opracowywania unikalnych i przełomowych produktów”.
"Wspaniała współpraca z zespołem BWT Alpine F1®, w sporcie, w którym osiągi są wszystkim i każde 0,1% ma znaczenie, perfekcyjnie wpisuje się w misję Shamir, jaką jest poprawa jakości życia poprzez poprawę wzroku”.

Zohar Katzmann, Dyrektor ds. technologii w firmie Shamir Optical Industry:
,,Nasz zespół Badań i Rozwoju jest podekscytowany dalszą współpracą z zespołem BWT Alpine F1®. To partnerstwo, które pobudza naszą wyobraźnię i inspiruje do kreatywnych innowacji”.
,,Naszą misją jest zapewnienie doskonałego widzenia w każdych warunkach, dobór spersonalizowanych rozwiązań optycznych dla naszych partnerów Alpine F1® oraz zapewnienie większego bezpieczeństwa i możliwości uzyskania jeszcze lepszych rezultatów zespołowi w ekstremalnych warunkach rywalizacji F1”.
,,Jest to działanie dwukierunkowe, ponieważ dane zebrane od zespołu są analizowane i dodawane do naszego zestawu danych w celu dalszego dopracowania produkowanych soczewek, w tym soczewek Shamir Driver Intelligence™".

O zespole BWT Alpine F1 Team:
BWT Alpine F1® Team rywalizuje w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA ze zwycięzcami wyścigów Estebanem Oconem i Pierre'em Gaslym. Zespół zajął szóste miejsce w mistrzostwach konstruktorów w 2023 roku, kontynuując dążenie do zwycięstwa w Formule 1. Kierowana przez dyrektora generalnego Philippe'a Kriefa, Alpine to francuska marka samochodów sportowych założona w 1955 roku przez Jeana Rédélé. Od utworzenia w 2021 Alpine stała się marką poświęconą innowacyjnym, autentycznym i ekskluzywnym samochodom sportowym Grupy Renault, czerpiąc korzyści z dziedzictwa i kunsztu znanej z historii fabryki w Dieppe, a także z mistrzostwa inżynierów BWT Alpine F1® Team, Alpine Racing i Alpine Cars.

O firmie Shamir Optical Industry:
Założona w 1972 roku firma Shamir Optical Industry to wiodący na świecie producent soczewek jednoogniskowych i progresywnych o najwyższych parametrach. Jesteśmy dumni z posiadania tak szerokiej oferty produktowej, opartej na innowacyjnych technologiach, pozwalających realizować nieskończenie długą listę potrzeb wzrokowych. Shamir powstał w Izraelu, nazywanym „krajem start-upów” i dlatego traktuje priorytetowo prace badawczo-rozwojowe.

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all