Polecamy

Innowacje optyczne Shamir docenione przez Professional and Business Excellence Institute

włącz .

Innowacje optyczne Shamir docenione przez Professional and Business Excellence Institute

Firma Shamir została wyróżniona prestiżową nagrodą w kategorii R&D podczas 3. edycji The European Technology Awards w Paryżu. Statuetkę z ramienia Shamir odebrał Zohar Katzman, CTO.

The European Technology Awards to wyjątkowe wydarzenie, które nagradza profesjonalizm oraz pracę firm i podmiotów z różnych sektorów. Jego celem jest umożliwienie wprowadzania, a także promowanie przedsiębiorstw i przedsiębiorców w taki sposób, aby ich praca oraz wartość były dostrzegane na arenie międzynarodowej. Organizatorem nagród jest Professional and Business Excellence Institute. W tym roku odbyła się 3. edycja konkursu. Prestiżowa nagroda w kategorii R&D trafiła do Shamir, wiodącego producenta najwyższej klasy progresywnych i jednoogniskowych soczewek.

- Jesteśmy zaszczyceni, że The European Technology Awards wyróżniło Shamir w kategorii R&D.
Ta nagroda jest dla nas ważna, jesteśmy z niej bardzo dumni, ponieważ zostaliśmy docenieni za innowacje, które są istotną częścią naszej strategii. Prace badawczo-rozwojowe (R&D) stanowią dla nas kluczowe znaczenie, ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie tworzyć coraz lepsze, nowoczesne rozwiązania dla ochrony wzroku ludności na całym świecie – mówi Zohar Katzman, CTO.


- Przyznanie nagrody The European Technology Awards dla Shamir w kategorii R&D to docenienie wieloletnich badań, nad którymi nieustannie pracuje nasz dział R&D. To właśnie ten dział stworzył m.in. pierwszą na świecie soczewkę, która powstała przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI). Innowacje od zawsze były w DNA Shamir, to dzięki nim cieszymy się renomą producenta, który oferuje bezprecedensowe i nietuzinkowe wartości dla optyki – dodaje Aleksandra Kubańska, Dyrektor Generalna Shamir Polska.

Wyróżniony R&D

Dział Badań i Rozwoju Shamir z siedzibą w Izraelu konsekwentnie rozwija najnowsze technologie. Intensywnie inwestując w badania i rozwój, lider na rynku soczewek okularowych posiada dziś około 36 zarejestrowanych patentów na swoje wiodące, autorskie technologie. Dzięki swoim produktom firma zdobyła 21 międzynarodowych nagród, od najlepszej konstrukcji soczewki, po najbardziej innowacyjny produkt. Wśród centrów produkcyjnych firmy znajduje się 8 laboratoriów InoTime™, które dzięki szybkiej produkcji soczewek okularowych, a opatentowana przez Shamir usługa InoTime™ umożliwia specjalistom ochrony wzroku dostarczanie okularów swoim klientom w krótkim czasie. Firma jest aktualnie obecna w 23 krajach i od pięciu dekad nieustannie umacnia swoją pozycję w branży optycznej dzięki innowacjom technologicznym.

***

Shamir Optical Industry Ltd. jest wiodącym producentem najwyższej klasy progresywnych i jednoogniskowych soczewek. W Polsce firma jest obecna od 10 lat i dostarcza swoje produkty do salonów optycznych w całym kraju. Swoją działalność opiera na projektowaniu rozwiązań dopasowanych do ochrony wzroku. Więcej informacji o firmie na https://shamir.com/pl/

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all