Polecamy

B.I.G. Vision Odkryj Centrum Precyzyjnego Widzenia

włącz .

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

edu 3
Rodenstock nieustannie pracuje nad tym, by tworzyć jak najbardziej precyzyjne soczewki progresywne.

Dąży do osiągnięcia biometrycznej precyzji, a tym samym zapewnienia wszystkim najlepszej możliwej ostrości widzenia. Osiągnięcie zupełnie nowego poziomu biometrycznej precyzji zajęło firmie Rodenstock wiele lat. Na drodze do tego firma napotkała kilka poważnych wyzwań.

Aby zapewnić optykom w jednym miejscu wszystko, co powinni wiedzieć o B.I.G. Vision® i podróży do biometrycznej precyzji, za pomocą kompleksowych i pełnych informacji materiałów, firma Rodenstock opracowała innowacyjne wirtualne Centrum Precyzyjnego Widzeniana stronie https://www.rodenstock.com/pl/pl/bigprecision.html. W Centrum optycy mogą znaleźć najważniejsze informacje na temat drogi przebytej przez firmę Rodenstock, wyzwań i osiągnięć w produkcji soczewek opartych na kompletnym indywidualnym biometrycznym modelu oczu. Tę wiedzę można doskonale wykorzystać podczas konsultacji z klientami – odpowiadając na wszystkie pojawiające się pytania i rozpalić entuzjazm do filozofii B.I.G. Vision®.

edu 1

W 2020 r. firma Rodenstock z sukcesem zapoczątkowała przełomową zmianę w soczewkach okularowych dzięki B.I.G. Vision®: w Rodenstock określane są dane biometryczne całego oka. Obejmuje to długość gałki ocznej oraz kilka tysięcy punktów pomiarowych w oku. Wszystkie istotne dane biometryczne, mierzone za pomocą skanera DNEye® i opatentowanych technologii, są przenoszone bezpośrednio na proces produkcji soczewek, co znacznie wykracza poza standardy branżowe. W ten sposób powstaje najbardziej precyzyjna soczewka na świecie. Biometryczny model oka pozwala firmie Rodenstock dokładnie zlokalizować centrum ostrego widzenia każdego oka. Dzięki temu firma zapewnia najlepszą możliwą ostrość widzenia w każdym kierunku i pod każdym kątem, zarówno w obszarach peryferyjnych, jak i przy widzeniu z bliska, na średnim dystansie oraz z daleka.

B.I.G. Vision® to całościowe podejście wspierające optyków w zwiększaniu częstotliwości wizyt klientów, podnoszeniu statusu ich samych i świadczonych przez nich usług, a tym samym w skutecznym wyróżnianiu się na tle konkurencji.

B.I.G. Vision® to ogromny krok dla branży optycznej – ale dla Rodenstock to dopiero początek podróży do biometrycznej precyzji.
Rodenstock Campaign Logo Pos UK RGB

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all