Nowy kanał pozyskiwania klientów dla salonów optycznych w ramach akcji "Czas na wzrok"

Salony optyczne w całej Polsce i ich klienci mają już możliwość skorzystania z E-KONSULTACJI! To pierwsza na rynku optycznym, bezpłatna, dostępna dla każdego możliwość przeprowadzenia profesjonalnej video konsultacji z potencjalnym klientem. Odpowiada ona na najnowsze trendy postaw zakupowych Polaków, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo, a następnie chcą przed zakupem w salonie optycznym poznać ofertę i się do niej finansowo przygotować.
E-KONSULTACJA jest bardzo prosta i dostępna dla każdego Optyka – wystarczy mieć smartfon i Internet. Ułatwia ona w nowej rzeczywistości nawiązanie bezpośredniego kontaktu między klientem a salonem w sposób zdalny, niezobowiązujący, bezpieczny, ale dający fantastyczną możliwość rozmowy ze specjalistą o swoich potrzebach bez wychodzenia z domu. E-KONSULTACJA ma na celu rozbudzenie potrzeby posiadania dobrych okularów, przedstawienia wstępnych rekomendacji a następnie umówienia pacjenta na indywidualną wizytę w salonie.
Kilkuset optyków niezależnych w Polsce już korzysta z tego rozwiązania! Nie trać czasu i dołącz do nas! Wszelkich informacji szukaj na www.mojbezpiecznysalonoptyczny.pl oraz u swojego Przedstawiciela oraz w Biurze Obsługi Klienta Essilor Polonia, JZO lub Jai Kudo. We wszystkich trzech firmach, reprezentujących Grupę Essilor i realizujących efektywnie program Tarczy Antykryzysowej dla branży optycznej, prowadzimy bezpłatne, ogólnodostępne i praktyczne szkolenia online oraz treningi dla personelu sprzedażowego. W Internecie realizujemy również kampanię, kierującą zainteresowanych Polaków na lokalizator salonów optycznych www.czasnawzrok.pl, oferujących usługę E-KONSULTACJI.