Polecamy

Redakcja OPTYKI powiększyła się

włącz .

Z zadowoleniem ogłaszamy, że do naszego zespołu redakcyjnego, jako redaktor ds. merytorycznych, dołączyła mgr Dominika Olkowska, absolwentka optometrii klinicznej Salus University – Pennsylvania College of Optometry, USA oraz absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, II Wydział Lekarski. Członek PSSK i PTOO, dyplomowany optometrysta i psycholog.
Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji, w tym międzynarodowych (m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Czechach, na Węgrzech). Uczestniczka szkolenia organizowanego przez American Academy of Optometry w Chicago w 2017 roku, w San Antonio w 2018 roku, a także w Orlando w 2019 roku. Ukończyła dwuletni kurs terapii widzenia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
W dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach webinarowych, a także je prowadząc. Manager ds. Optometrii i Szkoleń Wewnętrznych Lynx Optique w Bellevue Polska.
Doceniany przez pacjentów optometrysta i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem.
Interesuje się medycyną regeneracyjną i zastosowaniem komórek macierzystych w leczeniu schorzeń oczu. Specjalizuje się w korekcji wad refrakcji (krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, prezbiopia) i aplikacji soczewek kontaktowych (sferycznych, torycznych i multifokalnych).
Prywatnie wita każdy dzień z uśmiechem. Kocha podróże, zagłębianie się w nieznane lądy i poznawanie innych kultur, a także wieczory z książką.

Dewizy życiowe
„Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” (Konfucjusz)
„Jedynym pewnym środkiem do osiągnięcia sukcesu jest świadczyć usługę w większej ilości i lepszą niż od Ciebie wymagają, niezależnie od tego, jakie masz zadanie.” (Og Mandino)
„Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł.” (Victor-Marie Hugo)

Serdecznie witamy w redakcji!

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all